Baby Control Digital 210

Neohodnoceno
 

Monitor dechu obsahuje dvě senzorické podložky. Rozpozná obtíže s dýcháním vašeho miminka, dokáže předejít Syndromu náhlého úmrtí kojenců. Ve tmě svítí a zobrazuje intenzitu dýchání dítěte. Pokud zaznamená potíže, spustí hlasitý alarm. Splňuje všechny evropské bezpečnostní požadavky. 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
22.10.2021
3 169 Kč / ks
   
Kategorie Monitory dechu
 
POPIS

BABY Control Digital je jedinečné zařízení, které dokáže odhalit potíže s dechem vašeho miminka a předejít tak Syndromu náhlého úmrtí kojenců.

Senzorická podložka pod matrací snímá každý nádech děťátka a informace předá řídící jednotce, která kontroluje zda je vaše miminko v pořádku. Pokud děťátko přestane na chvíli dýchat, nebo jevit vitalitu, přístroj spustí hlasitý alarm a vy můžete okamžitě zasáhnout.

Navíc můžete sledovat dechovou intenzitu miminka na displeji, který je dobře vidět i ve tmě. Citlivost přístroje si můžete nastavit. Nemusíte se bát, že by se v průběhu spánku v přístroji vybily baterie, protože vás na nutnost vyměnit baterie v dostatečném předstihu upozorní. Pokud chcete mít vše pod kontrolou a dobře zobrazené, můžete svůj přístroj bezdrátově propojit s bezdrátovou jednotkou.

Monitor dechu Baby Control digital detekuje případnou zástavu dechu při prodlevě v dechu dítěte delší než 12s oporti prahové úrovni pravidelnosti dýchání, kterou si můžete nastavit.

VLASTNOSTI:
 • Detekce přístroj provádí přes matraci
 • Možnost použití s každým typem matrace a postelového roštu výjma matrace s kovovým pružinovým jádrem.
 • Monitor dechu Baby Control Digital není v bezprostředním kontaktu s miminkem.
 • Digitálně nastavitelná prahová úroveň detekce
  Několika stisky tlačítka je možné nastavit prahovou úroveň detekce dýchacích pohybů dítěte, která nejvíce odpovídá prostředí.
 • Digitální zobrazení intenzity dýchacích pohybů
  Na displeji, dobře viditelném i ve tmě (svítící), je možné sledovat intenzitu dýchacích pohybů miminka na stupnici 0–9. Tak je možné jediným pohledem zjistit, zda je monitor dechu Baby Control Digital vhodně nastaven pro dýchání miminka.
 • Přehrání událostí zpětně
  Monitor dechu Baby Control Digital umí přehrát události posledních devíti minut v jednominutových krocích v reálném čase z digitální paměti, což může poskytnout důležité informace o okolnostech případného zastavení dýchání.
 • Dvojitá (bezpečnostní) siréna.
 • Sledování napětí baterie
  V případě nízkého napětí baterie upozorní monitor dechu Baby Control Digital při zapnutí na výměnu baterie.
 • Možnost propojení s bezdrátovou jednotkou prostřednictvím Bluetooth.
 • Používání je zcela bezpečné a nijak neovlivňuje životní podmínky miminka ani okolí.
 • Klinicky testovaný zdravotnický prostředek s certifikátem CE 1011
 • Splňuje  veškeré evropské požadavky na bezpečnost, zdravotní nezávadnost a ochranu životního prostředí, které se na výrobek vztahují.
 • Přístroj je nenápadný a má velmi jednoduché a intuitivní ovládání.

Monitory dechu Baby Control Digital disponují v závislosti na výběru modelu jednou, dvěma, třemi až čtyřmi (typ pro dvojčata) senzorovými podložkami. Rozměr jedné senzorové podložky je 300×500 mm a díky skvělou citlivosti i do stran je monitorovaná plocha jedinečně velká.

Senzorová podložka monitoru dechu Baby Control Digital se umísťuje přímo na rošt postýlky a je možné bezpečně ji použít ke všem matracím bez omezení materiálu a tloušťky. 

V případě, že miminko neleží přesně na senzorové podložce, detekuje monitor dechu Baby Control Digital i dýchací pohyby přicházející z boční strany, proto ani v tomto případě není nutné se bát nedostatečného snímání.

Obavy z přesunutí se miminka mimo snímací plochu je možné snížit výběrem modelu s více senzorovými podložkami. Další senzorovou podložku můžete umístit i na dočasném lůžku miminka, nebo v kočárku ke kterému pak stačí přenést jen řídící jednotku.

OBSAH BALENÍ: 

1 ks řídící jednotka
2 ks senzorová podložka obalená plastickým povrchem (bez žádných ftalátů dle evropské normy)
2 ks AA alkalické baterie
1 ks Návod k použití
1 ks DVD “První pomoc dětem”

DVOULETÁ ZÁRUKA OKAMŽITÉ VÝMĚNY.

TECHNICKÉ INFORMACE:

Certifikace CE 1011 II.b certifikát číslo EMKI 5–738–200–1308
Řídící jednotka BC-200:
Napájení 3V, 2×1,5V AA alkalické baterie 
Rozměry 155×90×37 mm
Hmotnost 155 g

Snímací jednotka (deska) BC-200:

Doporučená váha dítěte min. 2 kg do max. 20 kg
Rozměry 500×305×15 mm
Hmotnost 750 g